Maritta Pillaroo

LAAGRI JUHATAJA

Laagri juhataja

Kasvasin üles kaunis Eesti väikelinnas – Valgas. Kõik suved veetsin aga maal vanaema juures. Tean seega omast käest, kui lahe on looduses vabalt ringi joosta, iga päev järves ujumas käia ja teiste lastega mängida. Suviti oli meil just kui oma lastelaager – püüdsime kala, tegime lõket, grillisime, käisime suitsusaunas ja magasime telkides. Nüüd, aastaid hiljem, olen tagasi kodukandis, mu kogemustepagas on täienenud ning maailmapilt selgem ja teravam.

Emana tean, kui oluline on lapsevanemale kindlustunne, et ta saab oma lapse jätta headesse kätesse, et tema lapsega tegeletakse, mängitakse, et lapse kõht on täis ning uni tagatud. Minu jaoks on ülioluline, et laste eest kannaksid hoolt erialaste teadmistega toredad ja rõõmsameelsed laagrikasvatajad, kelle hoolde saab lapse rahulikult usaldada.

Olen elus ületanud päris mitu Mäge. Esimeseks vallutatud tipuks oli Bakalaureusekraad, milleni jõudes omandasin mitmekülgsed teadmised majandus- ja rahandusvaldkonnas ning asutasin tõlketeenuseid pakkuva äriühingu. Paar aastat hiljem tekkis tahtmine enesetäiendamiseks veel üks teekond ette võtta. Mäe nimeks oli Magistrikraad. Paralleelselt avastasin end turnimas ühe teise mäetipu suunas, mille nimeks sai Pisike Poiss.

MINU MOTO: Tunnen rõõmu igast sammust.