Broneeri laagrikoht suvi 2024
Siret Kõrge
Kasvataja
Romet Piller
Vabalava laagri juhendaja
Karin Allik
MägiManni metsakooli juhendaja
Merje Meerits
Kasvataja
Johanna Martin
Kasvataja
Adrian Kargin
Muskel trimmi juhendaja
Mirjam Mõistus
Kasvataja
Paul Poderat
Kaasamõtleja
Maritta Pillaroo
Laagri juhataja
Maarja Mägi
Kaasamõtleja
Marek Mekk
Kaasamõtleja
Katre Kaseleht
Vabalava laagri juhendaja
Elina Naaris
Võlukämpi juhendaja
Hanna Allsaar
Vabalava laagri juhendaja
Tiina Lall
Kasvataja
Teekond on tihtipeale ägedam kui sihtkoht.

Igapäevaselt olen kutseline noorsootöötaja. Kuigi jõudsin noorsootööni ümber mitme nurga ja alles mõned aastad tagasi, on sellest saanud suur ja oluline osa minu elust. Tunnen, et olen leidnud töö, mis teeb hingele pai.

Hetkel täiendan oma teadmisi Viljandi kultuuriakadeemias kogukonnahariduse ja huvitegevuse erialal. Minu õnneks jätkub noorsootööd igale poole ja igasse aega – laagritesse, üritustele, malevatesse, isegi internetti ja loomulikult noortekeskustesse.

Tagantjärele mõtlen, et mitmed valikud ja varasemad tegevused on mind noortega toimetamiseks justkui ette valmistanud. Kooliajal olin hästi aktiivne enda ja teiste noorte aja sisustamisel – võtsin osa õpilasesinduse tööst, tegutsesin Punases Ristis ja TOREs, hiljem toimetasin koolilehte, lisaks osalesin erinevates huviringides.

Peale kooli proovisin kätt mitmes ametis. Selleks, et aru saada, mis mulle meeldib, pean teadma ka seda, mis ei meeldi! Iga kogemus on andnud mulle vajalikke oskusi ja kasvatanud iseloomu, et just praegu nautida noortega koos tegutsemist ja toimetamist.