Broneeri laagrikoht suvi 2024
Maritta Pillaroo
Laagri juhataja
Tiina Lall
Kasvataja
Hanna Allsaar
Vabalava laagri juhendaja
Elina Naaris
Võlukämpi juhendaja
Katre Kaseleht
Vabalava laagri juhendaja
Marek Mekk
Kaasamõtleja
Maarja Mägi
Kaasamõtleja
Paul Poderat
Kaasamõtleja
Mirjam Mõistus
Kasvataja
Adrian Kargin
Muskel trimmi juhendaja
Johanna Martin
Kasvataja
Merje Meerits
Kasvataja
Karin Allik
MägiManni metsakooli juhendaja
Romet Piller
Vabalava laagri juhendaja
Siret Kõrge
Kasvataja
Tunnen rõõmu igast sammust.

Kasvasin üles kaunis Eesti väikelinnas Valgas. Kõik suved veetsin aga maal ja seega tean omast käest, kui lahe on looduses vabalt ringi joosta, iga päev järves ujuda ja teiste lastega mängida. Suviti oli meil justkui oma lastelaager – püüdsime kala, tegime lõket, grillisime, käisime suitsusaunas ja magasime telkides. Aastaid hiljem, peale õpinguid Tartus ja Tallinnas, olen tagasi kodukandis. Minu kogemustepagas on täienenud ning maailmapilt selgem ja teravam. Naudin maal elamist ja olen oma kodukoha suur fänn!

Emana tean, kui oluline on lapsevanemale kindlustunne. Kindlustunne, et ta saab oma kõige kallima jätta headesse kätesse, et tema lapsega tegeletakse ja mängitakse, et lapse kõht on täis ning uni tagatud. Minu jaoks on ülioluline, et laagriliste eest kannaksid hoolt erialaste teadmistega toredad ja rõõmsameelsed laagrikasvatajad, kelle hoolde saab lapse rahulikult usaldada.

Täiendan end pidevalt ning olen kursis kõige noortevaldkonnas toimuvaga. Laagris olles vastutan korraldusliku poole eest ja hoian silma peal, et kõik toimuks nii nagu planeeritud. Muidugi tuleb aeg-ajalt tegevuskava ümber mängida, aga kui mu kõrval on nii ägedad kasvatajad, ei tekita see vähimatki peavalu. Meie kõigi ühine eesmärk on korraldada lastele meeldejääv laagrivahetus ning pakkuda mõnusat ning aktiivset vaheldust argielust.